Впровадження блокчейн-технологій в рамках міської цифрової інфраструктури. ABCnews - строительство, недвижимость и технологии в Украине
Авторизация даст возможность комментировать публикации, записываться на мероприятия. Вы будете всегда в курсе происходящих событий.

Авторизация на сайте

Также, Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях:

Регистрация на портале

Правила регистрации на портале

Регистрация на сайте

Также, Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях:
15.03.2018 11:00 - 14:00
event picture
470
Идут: 0
Адрес локации:
улица Крещатик, 2, Киев, Украина
Посмотреть большую карту
Организатор:
Kyiv Smart City

Впровадження блокчейн-технологій в рамках міської цифрової інфраструктури

Форум

У четвер 15 березня відбудеться відкрита зустріч представників Київської міської державної адміністрації, Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА, блокчейн-експертів, ІТ-спільноти та міських активістів щодо впровадження, перспектив розвитку та позитивного впливу децентралізованих технологій на міську цифрову інфраструктуру. Захід організовано Київською міською державною адміністрацією та міської ініціативою Kyiv Smart City в партнерстві з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Дата​: 15 березня 2018 року (четвер).

Час: ​з 11:00 до 14:00 (реєстрація 10:30-11:00).

Локація​: Український Дім, вулиця Хрещатик, 2, Київ

Цифрова інфраструктура столиці постійно розвивається, зростає кількість міських сервісів, а процес їх вдосконалення та покращення не зупиняється ні на мить. І всі ці процеси відбуваються задля того, щоб Київ поступово перетворювався на справжнє розумне місто, яке відповідає всім глобальним стандартам smart city та є комфортним та безпечним для всіх його жителів. Децентралізовані технологічні системи є одним із головних інноваційних трендів сучасності. Блокчейн впевнено завойовує все нові висоти, впевнено виконуючи свої основні завдання - унеможливлює корупційну складову, гарантує дотримання безпеки та забезпечення достовірності даних, що нівелює проблему суб’єктивних рішень на місцях та унеможливлює втручання в міські системи.

Експерименти по впровадженню міських блокчейн-проектів, тривають в Амстердамі, Відні, Барселоні, Нью-Йорку, Токіо та багатьох інших великах містах. І всі вони мають на меті максимально спростити та оптимізувати управлінські процеси та дати містянам впевненість в належному функціонуванні міських сервісів. В рамках розвитку розумної міської інфраструктури Департаментом інформаційно-комунікаційних технологій було вирішено створити пілотний проект впровадження блокчейн-технології та перенести на децентралізовану платформу електронний сервіс запису в дитячі садки міста. Нині сервіс активно працює, але як і будь-яка система, він має покращуватись. В тому числі завдяки використанню блокчейн-технологій. Водночас, цей проект дасть можливість протестувати особливості використання децентралізованих технологій та, при потребі, масштабувати цей досвід на інші міські сервіси.

Спікери:

● Дмитро Давтян​. Заступник голови Київської міської державної адміністрації.

● Олександр Риженко​. Голова Державного агентства з питань електронного урядування.

● Юрій Назаров. ​Директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Київської міської державної адміністрації. Співкоординатор ініціативи Kyiv Smart City.

● Роман Сульжик​. Партнер компанії Distributed Lab.

● Владислав Радиш​. Global government director компанії Bitfury.

● Андрій Тимчишин-Валевський​. Проектний координатор ініціативи Kyiv Smart City.

Контактна особа: PR-Менеджер Kyiv Smart City, Анна-Вероніка Краснопольська, + 380 (63) 145 87 35, pr@kyivsmartcity.com, www.kyivsmartcity.com

Поделиться ссылкой:
Похожие мероприятия
Подробнее
Новости Все новости